Kullanım deneyimi Hondrox

Alıcılar ürünü incelediler, ortak sprey kullanımı hakkındaki görüşlerini paylaştılar ve Hondrox'in nasıl çalıştığını açıkladılar.

Varna'dan Alice: "Hondrox kronik ağrıdan kurtuldu"

Hondrox sprey incelemesi

Gençliğimde yaralandım, o zamandan beri dizlerim düzenli olarak ağrıyor. Rahatsızlık, hava değiştiğinde, uzun yürüyüşlerden sonra, hatta bazen yataktan kalktıktan hemen sonra meydana geldi. Uzun yıllar bu acıyla kıvrandım, yüzlerce farklı merhem ve krem denedim ama ya hiç işe yaramadı ya da kısa süreli bir etki yaptı. Sprey Hondrox tesadüfen gözüme çarptı, başka bir işe yaramaz merhem bitti ve yenisini arıyordum. Reklamı görünce yeni araca bir şans vermeye karar verdim.

kullanma deneyimim

Web sitesinden sipariş verdim, kız hemen beni aradı ve spreyle ilgili tüm bilgileri verdi. Parselimi şehrimdeki postaneden aldım, hiçbir sorun çıkmadı, her şey mükemmel bir şekilde paketlendi. Hemen kullanmaya başladım. Ürünün hiç yapışkan olmamasını çok beğendim, çok çabuk emiliyor, güzel kokuyor. Bulaşır ve birkaç dakika sonra giyinebilirsiniz - bu harika bir zaman tasarrufu sağlar.

Etkisini neredeyse anında hissettim. Uygulamadan sonra hafif bir sıcaklık hissi vardı, 15 dakika sonra ağrı gözle görülür şekilde azaldı. Spreyi bir ay boyunca sabah ve akşam kullandım. Eklemlerimi güçlendirdi mi bilmiyorum ama ağrı ikinci haftadan itibaren geçti ve bir daha geri gelmedi. Kursun üzerinden 3 ay geçti, dizlerimde hiç bir rahatsızlık ile karşılaşmadım. Her ihtimale karşı, daha fazla sipariş verdim, şimdi her zaman çantamda taşıyorum.

Wroclaw'dan Felix: "Hondrox ile tekrar koşabilirim"

Hatırlayabildiğim kadarıyla hayatım boyunca spor yaptım, profesyonel olarak futbol oynadım ve tenis oynadım. Dizler en sorunlu bölgedir, bu sporlarda çabuk bozulurlar. Bana da oldu. Son 5 yıldır dizlerim sürekli ağrıyor ve dönem dönem bel ağrılarım oldu bu yüzden sporu bırakmak zorunda kaldım. Dayanmanın yeterli olduğuna karar verdim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hondrox spreyini sipariş ettim.

Sprey genel bakış

Hondrox sprey neye benziyor

Sık sık yoldayım, bu nedenle Hondrox sürüm formu bana çok iyi geldi. Ürün sıvıdır, çok kolay sürülür, anında emilir. Yanınıza almak için uygun, fazla yer kaplamaz. Uygulamadan sonra kanın ağrıyan noktaya nasıl akmaya başladığı hissedilir. Bu iyiye işarettir, yani Hondrox sadece ağrıyı gidermekle kalmaz, aynı zamanda iyileştirir.

Sprey nasıl kullanılır

Kullanım talimatlarında her şey belirtilmiştir: sprey endişeli bölgeye günde iki kez uygulanmalıdır. İlk başta, belirli bir etki yoktu - ağrı geçti, ancak eklemlerin sertliği ve gıcırtısı kaldı. İki hafta sonra, sabahları hareket etmenin bir şekilde daha kolay hale geldiğini fark ettim. Doğru, akşama kadar ciddiyet tekrar geri döndü. Sonra Hondrox'in çalıştığını fark ettim ve başka bir kurs sipariş ettim.

Ne sonuç?

Toplamda yaklaşık iki aydır Hondrox spreyi kullandım. Bu süre zarfında ağrımı tamamen giderdi. Yaklaşık bir ay sonra, merdivenleri tırmanmanın daha kolay hale geldiğini fark ettim. İkinci kursun sonunda kısa bir koşuya gitmeye karar verdim. Bir mucize oldu - 2 km koştum, dizlerim beni yarı yolda bırakmadı, ertesi gün bile her şey yolundaydı! Kaliteli ürün için üreticiye çok minnettarım ve şimdi tüm arkadaşlarıma-sporculara Hondrox'i tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.